W Święta Bożego Narodzenia „zoo-tramwajem” po Görlitz!

0
Długo pielęgnowane marzenia spełniają się, jeśli tylko mocno się w nie wierzy. Ponad pięć lat temu dyrektor görlitzkiego zoo dr Sven Hammer zapragnął, aby po Görlitz jeździł tramwaj z wizytówką zoo.   Ponieważ budżet zoo na reklamę jest ograniczony, projekt wymagał umów z różnymi partnerami, a sam projekt graficzny był bardzo czasochłonny, należało się uzbroić w spokój i cierpliwość. 

Efekt jest bardzo zadowalający: „Jesteśmy bardzo dumni, że w końcu możemy zobaczyć tramwaj jeżdżący po Görlitz, który prezentuje Nasze Zoo. Projekt udało się zrealizować we współpracy z GVB i dzięki nagrodom pieniężnym z Saksońskiego Funduszu (Mitmach-Fonds). Jesteśmy pewni, iż na dłuższą metę będzie opłacalny. W 2018 roku Görlitz odwiedziło ponad 135 000 turystów – w przyszłym roku wiele więcej z nich będzie mogło dowiedzieć się o zoo i odwiedzić je. Poza tym jest on udaną wizytówką transportu publicznego oraz ochrony przyrody w naszym zielonym mieście” – dr Sven Hammer.

Dzięki wieloletniej dobrej współpracy, wybór partnerów do projektu nie był trudny. Przy wykonaniu grafiki wspierali nas lokalni przedsiębiorcy „Die Partner” i „Haufe Werbung”. Rezultat jest hołdem dla dzikiej przyrody oraz Wioski Tybetańskiej w Görlitz, wywołał już wielki uśmiech na twarzy dyrektora zoo, i z pewnością wyczaruje także uśmiech na twarzy wszystkich mieszkańców regionu oraz turystów.


Projekt jest współfinansowany z podatków na podstawie budżetu przyjętego przez członków Saksońskiego Landtagu.

 

Foto: Die Partner GmbH/Marion Holfert

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00 
Cennik:
https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html

Share.

About Author