Szkółka zoologiczna w domu za pośrednictwem Kids4Wildlife

0

Goerlitzkie zoo tworzy cyfrowe oferty Aktualne ograniczenia wychodzenia z domu nie są łatwe. Dla dzieci, które coraz częściej muszą zajmować się same sobą. Ale także dla rodziców, którzy często muszą pogodzić edukację oraz rozrywkę swoich pociech, z pracą zdalną z domu.
„Musimy coś w tym kierunku zrobić”- pomyślała Isa Plath, pedagog w goerlitzkim zoo. „Jeśli dzieci tymczasowo nie mogą odwiedzać naszej szkółki zoologicznej, to szkółka przyjdzie do nich. Przecież mamy dostateczną ilość materiału”. I tak w mgnieniu oka powstała platforma internetowa dla dzieci tierpark-goerlitz.de/pl/KIds4Wildlife-zostanwdomu.html z nowymi łamigłówkami, filmami, zdjęciami, instrukcjami do wykonywania prac ręcznych i mnóstwem ciekawostek z kolorowego świata zwierząt.

Ograniczenia w wychodzeniu z domu mocno dotknęły także görlitzkie zoo. Dlatego w tym trudnym czasie, zarówno pracownicy jak i zwierzęta ucieszą się z każdej, najmniejszej nawet darowizny (IBAN: DE07 8505 0100 0000 0122 03, tytułem „für unseren Tierpark“ lub za pośrednictwem paypal.me/zoogoerlitz). Równocześnie mamy nadzieję, iż wkrótce znów będziemy dostępni na miejscu dla wszystkich gości oraz przyjaciół Naszego Zoo.

www.zoo-goerlitz.de
Zdjęcie: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html

Share.

About Author