Który bonus bez depozytu jest najlepszy?

0

Legalni bukmacherzy korzystają z różnych sposobów, by przyciągać do siebie nowych graczy. Reklamy telewizyjne, sponsoring zawodników, klubów i imprez sportowych, a przede wszystkim różnego rodzaju promocje – wszystko to może decydować o ostatecznym wyborze oferty danego bukmachera. Wśród najbardziej poszukiwanych promocji bukmacherskich znajdują się bonusy bez depozytu. Czym dokładnie są? Który legalny bukmacher oferuje najlepszy z nich? Sprawdzamy.

Na początek wyjaśnijmy, czym jest bonus bez depozytu, zwany również freebetem (wg Wikipedii to składowa powitalnego bonusu). Otóż jest to promocja, w ramach której gracz otrzymuje od bukmachera określoną kwotę pieniędzy przeznaczoną na typowanie jednego (rzadziej kilku) zakładów wzajemnych z jego oferty.

W praktyce oznacza to, że typer może postawić kupon lub nawet kilka kuponów za darmo – bez własnego nakładu finansowego. Freebet, bo tak inaczej nazywa się zakład bez depozytu u legalnych operatorów zakładów bukmacherskich, mieści się z reguły w przedziale 20-50 zł. Za taką kwotę lub jej wielokrotność oraz dzięki umiejętnej taktyce obstawiania meczów sportowych za freebet, można znacząco zwiększyć swój budżet i szanse na wygraną z bukmacherem – mówi Wojciech Borecki, ekspert portalu LegalSport.pl, specjalizującego się w analizie rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju. Na serwisie znaleźć można aktualizowane co miesiąc zestawienie darmowych bonusów i freebetów dostępnych w ofercie legalnych bukmacherów, dzięki czemu można wygodnie przeanalizować wszystkie promocje i wybrać coś dla siebie.

Najlepszy bonus bez depozytu

Z aktualnego rankingu najlepszych bonusów bez depozytu wynika, że najwyższy freebet – 50 zł – można obecnie otrzymać podczas rejestracji w firmie bukmacherskiej TOTALbet. Uwaga! Podczas rejestracji trzeba koniecznie wpisać w odpowiednie pole kod do rejestracji. Wówczas na konto gracza trafi bonus bez depozytu 20 zł za rejestrację konta stałego, po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego i pierwszy zakład na sporty wirtualne (łącznie kolejne 20 zł) oraz dodatkowy freebet 10 zł niedostępny w standardowej ofercie. W sumie gracz może więc zyskać darmowy zakład 50 zł na typowanie wyników.

Niewiele mniej – bo 40 zł – oferuje w ramach freebetu firma bukmacherska forBET. Darmowy zakład 20 zł otrzymują gracze po zarejestrowaniu konta (z depozytem wynoszącym minimum 50 zł), a kolejne 20 zł wpada im w ramach tzw. bonusu urodzinowego. Z kolei w Superbet promocyjny freebet na darmowe stawianie zakładów jest przyznawany za depozyt 50 zł (poza premią 100% od wpłaty).

Dwaj bukmacherzy – STS oraz Totolotek – mają dla graczy darmowy zakład o wartości 25 zł. W przypadku STS-u jest to część oferty powitalnej, zaś darmowy zakład 25 zł od Totolotka objęty jest przed wypłatą obowiązkiem dwukrotnego obrotu na kuponach z kursem minimalnym wynoszącym 2,00.

Freebet 20 zł otrzymać można po rejestracji w firmie bukmacherskiej Fortuna – należy koniecznie pamiętać o użyciu kodu promocyjnego przy zakładaniu konta. Elementem oferty powitalnej jest także bonus bez depozytu 20 zł od firmy LV BET. Tu również trzeba przejść pełen proces rejestracji i weryfikacji konta. Dopiero po ich zakończeniu gracz otrzymuje pieniądze, za które może zupełnie za darmo obstawiać kupony.

Lubisz typowanie sportu i szukasz ciekawych informacji – sprawdź nasz Dział Sportowy. Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną. Zakłady bukmacherskie to ryzyko hazardu – zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.

Share.

About Author