Konkurs na logotyp i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej

0

Stowarzyszenie Rzeczpospolita Samorządna ogłasza konkurs na logotyp i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej, w skrócie DAR.

Konkurs ma charakter otwarty – mogą w nim uczestniczyć zarówno osoby jak i firmy. Uczestnicy konkursu muszą wymyślić logotyp DAR wraz z hasłem oraz trzy inne znaki graficzne (bez haseł) dla trzech różnych odcinków Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej:

  • Kostrzyn nad Odrą – Kędzierzyn Koźle – Szlak Jana Nepomucena, który w przyszłości może stać się istotnym elementem infrastruktury rowerowej łączącej Berlin z Ostrawą,
  • Poznań – Częstochowa – Szlak Zielonych Krajobrazów,
  • Zgorzelec (docelowo Drezno) – Gniezno – Szlak Biskupi.

Prace konkursowe można składać w biurze Stowarzyszenia do 22 lutego do godziny 14.00.

Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. zł brutto.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym w biurze Stowarzyszenia we Wrocławiu przy ul. Kasztanowej 3A oraz na stronie internetowej www.rzeczpospolitasamorzadna.pl.

Dolnośląska Autostrada Rowerowa to inwestycja realizowana przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Samorządna. Obecnie trwają prace koncepcyjne i przygotowawcze koordynowane przez Jednostkę Realizującą Projekt DAR. W ramach przedsięwzięcia do końca 2023 roku na terenie Dolnego Śląska ma powstać spójny system dróg rowerowych o łącznej długości prawie 700 km. Środki na realizację inwestycji mają w większości będą pochodzić z Unii Europejskiej.

Źródło: wegliniec.pl

Share.

About Author