Sieć gazowa w Gminie Węgliniec?

0

Trwające od wielu lat starania władz gminy dotyczące gazyfikacji gminy w końcu doczekały się realizacji. Na terenie gminy Węgliniec jest sieć gazowa. Choć jest to tylko kilkaset metrów w miejscowości Czerwona Woda, to jest duży krok w rozwoju jej dalszego przebiegu. Nie będzie to możliwe bez Państwa pomocy.

Jak Państwo wiecie każda spółka nastawiona jest na zysk, i nie inaczej jest w przypadku Polskiej Spółki Gazownictwa, która projektując przebieg swojej sieci gazowniczej jako najważniejszy wyznacznik przyjmuje zawsze opłacalność inwestycji. Ten argument przejawiał się w każdej rozmowie przedstawicieli spółki z burmistrzem czy na sesjach rady miejskiej.

Dlatego też zwracamy się z prośbą do mieszkańców gminy a w szczególności mieszkańców sołectwa Czerwona Woda aby deklarowali chęć przyłączenia do sieci gazowniczej. Warunki i etapy przyłączenia łącznie z wnioskiem o przyłączenie dostępne są pod tym linkiem.

Aby dowiedzieć się więcej należy nawiązać kontakt z przedstawicielem PSG z naszego regionu na stronie Polskiej Spółki Gazownictwa, lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Źródło: wegliniec.pl

Share.

About Author