Szukasz mieszkania na obrzeżach miasta? Poznaj wrocławskie Jagodno!

0

Zakup mieszkania to poważna decyzja, która może budzić wiele wątpliwości na etapie poszukiwań idealnej lokalizacji. Na początku warto nie tylko przemyśleć swoje potrzeby, ale również zdecydować, z jakiego rynku nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.  Nowe mieszkania mają wiele plusów, a rozwijające się dzielnice, jak Jagodno we Wrocławiu stanowią doskonałą okolicę do zamieszkania lub pod inwestycję.

Dlaczego warto kupić mieszkanie na obrzeżu dużego miasta?

Zakup mieszkania na obrzeżach dużych miast z roku na rok staje się coraz popularniejszą praktyką. Ze względu na olbrzymie zagęszczenie budynków w centrum oraz zmieniające się potrzeby mieszkańców, deweloperzy decydują się na nieco dalsze inwestycje. Takie rozwiązanie ma wiele plusów, zarówno dla samych inwestorów, jak i przyszłych nabywców. Najważniejsza jest jednak niższa cena nieruchomości oraz większy metraż, jaki można zakupić w kwocie porównywalnej do nieruchomości w centrum.

Mieszkanie na obrzeżach miast daje również więcej przestrzeni do życia. Świetnym tego przykładem są nowe mieszkania na Jagodnie we Wrocławiu. Mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko bardziej przemyślanymi rozwiązaniami przestrzennymi, ale również ciszą oraz bliskością natury. Ma to szczególnie istotne znaczenie w dobie pandemii koronawirusa, kiedy wielu z nas znacznie ograniczyło swoje kontakty społeczne.

Życie na obrzeżu większego miasta wbrew pozorom wcale nie musi oznaczać problemów logistycznych. Osiedla tego typu są doskonale rozwinięte pod względem infrastruktury. Duże miasta wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich mieszkańców, dbają o poszerzanie sieci komunikacji miejskiej, a także budowę dróg. Dzięki temu do ścisłego centrum można dostać się w kilkanaście minut. Jeśli doda się do tego dostęp do urzędów, szkół, przedszkoli oraz przychodni lekarskich można stwierdzić, że mieszkanie na obrzeżach Wrocławia ma zdecydowanie więcej plusów niż wad.

Mieszkania na obrzeżach miast do zamieszkania lub pod inwestycję

Nie ulega wątpliwości, że postęp technologiczny oraz pandemia koronawirusa zmieniły wiele w naszym życiu. W efekcie mieszkanie na obrzeżu Wrocławia stało się łakomym kąskiem dla każdego, kto pracuje zdalnie oraz szuka przyjaznego miejsca do życia. Brak konieczności dojazdów do pracy, a także możliwość wyjścia na spacer lub uprawiania sportów na świeżym powietrzu stały się priorytetem dla wielu osób zainteresowanych kupnem mieszkania.

Okazuje się jednak, że z podobnych powodów zakup mieszkania na obrzeżach Wrocławia pod inwestycję będzie równie sprawdzonym pomysłem. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że mogą pojawić się problemy ze znalezieniem najemców mieszkań, którzy do tej pory skupiali się głównie w okolicach centrum miasta. Ponadto, wiele osób rozgląda się za tańszymi ofertami, co ze względu na niższe koszty zakupu nieruchomości można zaoferować swoim najemcom.

Nowe mieszkania na Jagodnie we Wrocławiu na sprzedaż

Południe Wrocławia z dzielnicą Jagodno na czele to jedna z najszybciej rozwijających się części miasta. W okolicy realizowane są inwestycje, które przyszłym i obecnym mieszkańcom mają zagwarantować wygodne miejsce do życia. Dzięki temu stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą o zamieszkaniu na obrzeżach Wrocławia w cichej i spokojnej okolicy.

Propozycja ta nie oznacza jednocześnie rezygnacji z wszystkich atutów życia w dużym mieście. Bliskość terenów zielonych, plan zagospodarowania uwzględniający stworzenie parku i obiektu rekreacyjnego sprawiają, że to okolica, którą pokochają miłośnicy sportów i natury. Do sprzedaży właśnie wszedł nowy etap inwestycji https://www.profitdevelopment.com.pl/wroclaw/kajdasza/, dzięki czemu można wybierać spośród wielu mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Inwestycja ta to prawdziwa atrakcja dla osób, które chciałyby zamieszkać w południowej części Wrocławia ze względu na pracę, własne oczekiwania lub infrastrukturę.

Share.

About Author