Mobilny Punkt Szczepień w Węglińcu

0

Mając na uwadze fakt, iż na terenie miasta Węgliniec jak również w innych miejscowościach poza Czerwoną Wodą brak było możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID-19 Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu wychodząc naprzeciw prośbom mieszkańców podjął starania w zakresie organizacji Mobilnego Punktu Szczepień. Punkt taki zostanie uruchomiony w Sali Węglinieckiego Centrum Kultury w Węglińcu przy Pl. Wolności 1 i będzie funkcjonował w dniach 21 i 28 czerwca 2021 roku od godziny 12.00.

Mobilny Punkt Szczepień jest w stanie wykonać 30 szczepień w ciągu jednej godziny. Szczepienia będą realizowane jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Na miejscu będą również wydawane certyfikaty potwierdzające wykonane szczepienie.

Aby można było zrealizować w tych terminach szczepienia niezbędna jest odpowiednia ilość osób chętnych na szczepienie i na każdy dzień minimalna ilość chętnych to liczba 20 osób.

Zapisy osób chętnych na szczepienia na poszczególne dni prowadzi pracownik Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu:

Mirosław Matuszewski pod nr tel. 602363623

Kolejność szczepień będzie realizowana według kolejności przyjścia osób na szczepienie do Mobilnego Punkcie Szczepień

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości zaszczepienia się zarówno wszystkich mieszkańców gminy jak również i inne osoby chętne.

Źródło: wegliniec.pl

Share.

About Author