Wystraszył się policjantów i wyrzucił narkotyki przez okno

0

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu zielonogórskiego podejrzanemu o posiadanie narkotyków.

Mężczyzna na widok policjantów, którzy próbowali zatrzymać do kontroli drogowej pojazd którego był pasażerem, wystraszył się i wyrzucił przez okno foliowy woreczek. Jak się okazało była w nim metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 50 działek handlowych tego narkotyku.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy na jednej z dróg w gminie Węgliniec zauważyli pojazd marki Peugeot, który miał zbitą tylną szybę. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującego do kontroli drogowej. Gdy włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdu jego pasażer wyrzucił przez okno woreczek foliowy. Jak się okazało w środku znajdowała się metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 50 działek tego narkotyku.

39-letni mieszkaniec powiatu zielonogórskiego trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz za posiadanie środków psychotropowych grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Agnieszka Goguł

Źródło: zgorzelec.policja.gov.pl

Share.

About Author