Redukcja tkanki tłuszczowej niemal o połowę i to bez skalpela? Kriolipoliza robi furorę

0

Walka z „oponką”, czy też niechcianą tkanką tłuszczową na udach lub pośladkach to dla większości z nas nie lada wyzwanie. Czasem wydaje się, że nie ma innej metody, jak poddać się mocy skalpela. A jednak mamy do wyboru inną opcję. W pełni bezpieczną i co istotne – bezinwazyjną. Kriolipoliza cieszy się coraz większą popularnością. To nowoczesny sposób na redukcję miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej o ponad 45% z miejsc najbardziej problematycznych, takich właśnie jak brzuch, pośladki, czy uda. Jeśli marzysz o smukłej sylwetce, a przy tym stawiasz w odchudzaniu na nieinwazyjne, wygodne rozwiązania, ta metoda jest z pewnością dla Ciebie.

Kriolipoliza – na czym polega ten zabieg?

Kriolipoliza to zabieg polegający na wymrażaniu komórek tłuszczowych. Niska temperatura wywołuje w ich obrębie kontrolowany stan zapalny. Organizm dąży do tego, aby pozbyć się owych komórek, dzięki czemu ilość tkanki tłuszczowej maleje. Efektem zabiegu jest eliminacja komórek tłuszczowych, które się nie regenerują, zatem zostają wyeliminowane na stałe.

Rozważając kriolipolizę warto rozejrzeć się za gabinetem wykonującym jeszcze nowocześniejszy zabieg kriolipolizy LipoCONTRAST. Jak dowiedzieliśmy się na https://skinlogica.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/kriolipoliza-lipocontrast, ta metoda szoku termicznego zapewnia o 33% szybsze i lepsze rezultaty w porównaniu ze standardową metodą kriolipolizy. Będzie to więc szczególnie interesująca propozycja dla wszystkich, którym zależy na niemal natychmiastowym i doskonałym efekcie. Na przykład tuż przed planowanym urlopem.

Jak przebiega zabieg? W tym przypadku komórki tłuszczowe są najpierw rozgrzewane do temp. 38 stopni, a następnie schładzane do temperatury 3 stopni. W ostatniej fazie zabiegu ponownie ogrzewamy komórki tłuszczowe, które dzięki naprzemiennemu oddziaływaniu na nie temperaturą ulegają rozpadowi, są metabolizowane przez wątrobę i w procesie przemiany materii w ciągu 3 – 4 tygodni zostają trwale usunięte z organizmu.

Efekty kriolipolizy zauważalne są już po pierwszym zabiegu

Kriolipoliza LipoCONTRAST pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej z brzucha, pośladków, ud, a także z ramion, czy pleców. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji w przeciągu 2 tygodni. Warto pamiętać, że komórki tłuszczowe redukowane są stopniowo. Jednak sama metoda zapewnia trwałe rezultaty. Po upływie 4- 6 tygodni możesz spodziewać się m.in. zmniejszenia obwodu talii, czy likwidacji drugiego podbródka.

Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny

Interesuje Cię kriolipoliza Wrocław? Wystarczy zatem ustalić termin zabiegu w tamtejszym gabinecie. Wśród przeciwskazań wymienia się tutaj jedynie niewydolność wątroby oraz ciążę i karmienie piersią, zatem jest to propozycja niemal dla każdego. Zabieg nie wymaga także szczególnych przygotowań. Jedyne o czym należy pamiętać przed poddaniem się sesji kriolipolizy to nie spożywanie obfitego posiłku tuż przed zabiegiem oraz unikanie ciężki potraw, które, jak wiemy, dodatkowo obciążają wątrobę.

Share.

About Author