Can-Am – quady gotowe na każde warunki

0

Pojazdy Can-Am Off-Road to wyjątkowe maszyny, zaprojektowane tak, by zapewniać najlepsze osiągi w każdych warunkach, bez względu na pogodę, rodzaj terenu, czy indywidualny styl jazdy. Ciągły rozwój i dążenie do perfekcji sprawiają, że marka osiągnęła pozycję lidera wśród pojazdów przystosowanych do ciężkich warunków, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie bezpieczeństwa i sterowania swoimi maszynami.

CAN-AM RENEGADE

Model, który od samego początku stanowi flagowy pojazd marki. Radzi sobie w każdych warunkach, nawet tam, gdzie nie docierają inne pojazdy terenowe. Jego największymi atutami są wytrzymałość i wydajność, które pozwalają cieszyć się czystą przyjemnością z jazdy. Quady CAN-AM RENEGADE to prawdziwe legendy w swojej klasy. Zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Wyposażone zostały w wiodące silniki Rotax V-Twin, by zapewnić jeszcze lepsze osiągi, nawet na kamienistym i grząskim terenie. Modele zostały zaprojektowane w taki sposób by ich obsługa i prowadzenie były niezwykle łatwe i przystępne dla każdego. Can-Am Renegade gwarantują również doskonałą przyczepność, dzięki czemu nie stracisz nad nimi kontroli, bez względu na teren i warunki pogodowe.

CAN-AM DS

Zabawa zaczyna się z CAN-AM YOUTH DS! Otwarta przestrzeń, wolność i niezapomniana przygoda. Modele stanowią najlepszy wybór dla początkujących kierowców, którzy z kładami mają styczność po raz pierwszy. Linia, od samego początku do końca, została zaprojektowana w sposób gwarantujący najwyższą precyzję wykonania, wysokiej klasy materiały i bezpieczeństwo, bez względu na panujące warunki. Pojazdy z serii DS to świetny wybór dla dzieci nawet od 6 roku życia, które pragną rozpocząć swoją przygodę z wymagającym terenem i górskimi szlakami. Ich moc pozwala na swobodną zabawę również na bardziej stromych podjazdach, dobrą przyczepność i lekkie prowadzenie, a ogranicznik prędkości dodatkowo dba o bezpieczeństwo. Modele posiadają 4-suwowy silnik wyposażony w rozrusznik elektryczny, przekładnię CVT bez zmiany biegów.

TRAXTER

Jeden z najbardziej wytrzymałych i wielofunkcyjnych modeli w całej kolekcji marki. Sprawdza się zarówno w trudnym terenie, jak i w miejscu pracy, zawsze gwarantując najlepsze osiągi. Pojazdy z serii CAN-AM TRAXTER zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach, oczekujących od swoich pojazdów niezawodności, wytrzymałości i sporej przestrzeni użytkowej. Can-Am Traxter, ma do zaoferowania jeden z 3 potężnych silników (HD7, HD9 i HD10) oraz szerokiej gamy ABS. Traxter gwarantuje lepszą, cichszą jazdę — do 82 koni mechanicznych i wiodący w swojej klasie moment obrotowy 69 Nm. Pracujące silniki Rotax HD10, HD8 i HD5 to idealne połączenie zabawy i funkcjonalności.

Share.

About Author