Festyn w Zoo Görlitz 12 września 2021

0

W ramach tegorocznego tradycyjnego festynu Görlitzkie Zoo ponownie zaprezentuje się ze swojej bardzo różnorodnej strony: kolorowy program w godz. od 9:00 do 18:00, składający się z regionalnego handlu oraz rzemiosła, licznych stanowisk rzemieślniczych i eksperymentalnych, gier i zabaw dla dzieci, wykładów, zwierzęcych atrakcji oraz wglądu za kulisy zoo, obiecuje ciekawą wycieczkę dla całej rodziny.

„Otrzymaliśmy wiele pozytywnego wsparcia, zarówno ze strony wystawców, jak i naszych lojalnych gości, którzy wspierali nas w trudnym, pandemicznym czasie. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż możemy stworzyć prawdziwą wartość dodaną w postaci festynu dla naszych wiernych gości, który będzie formą podziękowania za udzielone wsparcie!” – komentuje manager szkółki zoologicznej Isa Plath.

Kulturalną atrakcją festynu będą dwa spektakle teatru tańca „H2Plastic”, które można obejrzeć na scenie w Dolinie Łużyckiej, o godz. 11.00 i 15.00.  Sztukę opracowano w ramach warsztatów w czasie wakacji, a ostatnio na piętrze bocianiej willi otwarto wystawę towarzyszącą.

Festyn dostępny jest w ramach regularnego biletu wstępu do zoo. Ze względu na pandemię liczba gości przebywających na terenie zoo w tym samym czasie jest ograniczona. Warto więc wcześniej dokonać zakupu biletów online (goerlitz.zootickets.app). W przypadku konieczności tymczasowego wstrzymania wejścia do zoo, po przerwie pierwszeństwo wejścia będą mieć posiadacze biletów online.

 

Interesujące fakty z życia opiekuna zwierząt w ramach festynu w zoo.
Foto: www.zoo-goerlitz.de, I. Plath
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Share.

About Author