Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę?

0

Podaruj namiastkę zoo w formie patronatu lub karty prezentowej

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli nadal poszukujesz nietypowych, zrównoważonych i regionalnych prezentów, to możesz znaleźć je w goerlitzkim zoo.

Idealnym prezentem dla prawdziwych fanów zwierząt i zoo są liczne patronaty zwierzęce, utrzymania zoo, ogrzewania.  Każdy patronat stanowi konkretne wsparcie dla zoo w poprawie warunków hodowlanych zwierząt, a także jest wielkim wsparciem poza sezonem, kiedy odwiedzających jest znacznie mniej. W związku z aktualnym obowiązkiem zwalczania ptasiej grypy i afrykańskiego pomoru świń, w ramach których zwierzęta pozostają w areszcie stanianym do odwołania, powstały dwa nowe tzw. „patronaty lockdown”. Zostaną one przeznaczone na budowę nowego wybiegu dla świń wielkości 330 m3 oraz zakup specjalnych lamp UV dla ptaków. Patronat o wartości 40€ wspiera zakup lampy UV, a za 45€ możesz zostać sponsorem 1m³ wybiegu dla świń.

Bliskie spotkania ze zwierzętami, także sprawią wielką radość. Zarówno bilet dzienny jak i   ekskluzywne spotkania ze zwierzętami wraz z wglądem za kulisy pand czerwonych, kangurów olbrzymich i innych, to prezent, który zagwarantuje niezwykłe i niezapomniane chwile w gronie bliskich, w nadchodzącym Nowym Roku.

„Z wiadomych przyczyn, Nasze Zoo w tym roku ponownie stanęło w obliczu wyzwań finansowych. Dlatego tym bardziej cieszy nas wsparcie naszych wiernych gości, którzy w tych trudnych czasach myślą o nas, kupując prezenty świąteczne!” – dodaje dyrektor zoo dr. Sven Hammer.

Jednoczesne uszczęśliwianie rodziny, przyjaciół czy partnerów firmowych oraz czynienie dobra na rzecz   instytucji zajmującej się ochroną gatunkową i edukacją ekologiczną, możliwe jest w kasie Naszego Zoo lub poprzez sklep internetowy: zoo-goerlitz.de/online-shop.

 

Foto: www.zoo-goerlitz.de, C. Hammer

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de 
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Share.

About Author