Bieg „Tropem Wilczym” w Bolesławcu

0

W niedzielę 6 marca 2022 r. Bolesławiec po raz siódmy weźmie udział w projekcie „Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Wydarzenie odbędzie się w Parku Miejskim przy ul. Piastów w Bolesławcu o godz. 12.00. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach: symbolicznym dystansie 1963 metrów – to odwołanie do roku w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek i dystansie 5200 metrów.

Uczestnicy otrzymają koszulkę z grafiką o tematyce Żołnierzy Wyklętych, pamiątkowy medal (który będzie można połączyć z medalami z poprzednich biegów) oraz inne gadżety.

Po zeszłorocznych utrudnieniach związanych z pandemią – odbył się wtedy bieg tylko na krótszym dystansie, w tym roku wracają dwa dystanse z pomiarem czasu, będzie poczęstunek i inne „atrakcje”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, biegniemy leśnymi ścieżkami, więc trzeba nastawić się na wyboje i krzaki, ale bieg jest przeznaczony dla wszystkich. Biorą w nim udział całe rodziny, często uczestnicy ze swoimi psami i jest zawsze kolorowo za sprawą kibiców!”

Link do zapisów
https://elektronicznezapisy.pl/event/6749.html

Bolesławieckie Stowarzyszenie AKTYWNI

Share.

About Author