Judo safari w zoo

0

Sześć wyzwań i odznaka wzywają 10.09.2022 do ZOO Görlitz-Zgorzelec

Od wielu lat judo safari jest jedną z najbardziej udanych i popularnych aktywności sportowych Niemieckiego Związku Judo (DJB). 10 września w godzinach 14:00-18:00, po raz pierwszy odbędzie się ono w wyjątkowej scenerii Zoo Görlitz.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, które pasjonują się sportem i jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń. „Przyprowadź swoją rodzinę i przyjaciół, ukończ wyzwania safari i ciesz się dniem pełnym przygód. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym judoką, czy tylko entuzjastą sportu, każdy znajdzie tu coś dla siebie” – zachęca prezes DJB Thomas Schynol.

Zaopatrzeni w kartę udziału uczestnicy safari, zmierzą się z sześcioma ekscytującymi wyzwaniami, a następnie otrzymają odznakę. Zwierzęce zadania rozmieszczone będą na całym terenie zoo i gwarantują mnóstwo zabawy. Wymagania: umiejętności sportowe i kreatywność. Rzecznik zarządu DJB, Frank Doetsch, dostrzega ogromny potencjał w kampanii finansowanej przez Federalne Ministerstwo ds. Rodziny, Seniorów, Kobiet i Młodzieży (bmfsfj) oraz Niemiecką Młodzież Sportową (dsj): „Kampania ma na celu zachęcić dzieci do uprawiania sportu, bo któż miewa okazję, sprostać sportowym wyzwaniom w zoo”.

„Ring wolny! “ 10 września, nie tylko dla kangurów w zoo
Foto: www.zoo-goerlitz.de, I. Plath

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

 

Share.

About Author