Wełniane ciepło! Zabierz namiastkę jaka, wielbłąda, alpaki i innych zwierząt do domu!

0

Szczególnie zimą, wiele gatunków zwierząt utrzymuje ciepło dzięki grubej sierści, która daje ciepło, przytulność, miękkość i jest wodoodporna.

„Na zakończenie udanej wycieczki w Naszym Zoo, nasi goście mają teraz możliwość wyboru swoich ulubionych zimowych produktów z wełny w naszym sklepie”, wyjaśnia kierownik sklepu Roksana Simon.
Starannie wyselekcjonowane wełniane produkty wytwarzane są we współpracy ze zrównoważonymi firmami partnerskimi w Mongolii i Niemczech. Przy powstawaniu produktów, pod uwagę brane są: wysoka jakość oraz produkcja przyjazna dla środowiska.

Każdy rodzaj wełny ma swoje unikalne właściwości: wełna alpaki uważana jest za najcieplejszą wełnę na świecie, wełna jaka zapewnia doskonałą ochronę w ekstremalnych temperaturach, wełna wielbłądzia jest idealna dla wrażliwych alergików i ma działanie regulujące temperaturę, natomiast wełna owcza zachwyca działaniem antybakteryjnym i trwałością. Produkty z wełny to prezent dla siebie, rodziny lub przyjaciół oraz idealny towarzysz na chłodne dni i wycieczki na łono natury.

Kierownik sklepu Roksana Simon z dumą prezentuje te wysokiej jakości ekologiczne produkty. „Naturalne materiały nie tylko zapewniają doskonałą ochronę przed zimnem i wilgocią, ale także dodają naturalnego stylu”.
Odwiedź nas w Zoo Görlitz i przekonaj się o różnorodności i jakości naszych wełnianych produktów. Kupując je, zabierasz do domu namiastkę zoo oraz przyrody!

Foto: www.zoo-goerlitz.de
Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr.
43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik:
https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Share.

About Author