Dzień Dziecka w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec. W dniu swojego święta dzieci mogą poczuć się jak zwierzęta.

0

Z okazji dnia dziecka 1 czerwca 2024 r. od godz. 10:30 do 14:30 Zoo Görlitz zaprasza na wizytę u naszych braci mniejszych. Z okazji święta naszych milusińskich gości przewidziane jest malowanie twarzy, które przeistoczy dzieci w czerwone pandy, pszczoły i inne zwierzaki. Korzystając z licznych gier i zabaw przyrodniczych małe i większe dzieci sprawdzą swój spryt oraz dowiedzą się ciekawostek ze świata zwierząt w interaktywny sposób.

Gry i zabawy przyrodnicze rozmieszczone na terenie zoo zachęcają milusińskich gości, aby poczuli się jak zwierzę. Wspinaj się na ścieżce wspinaczkowej jak koziorożec alpejski, skacz do góry jak kangury na skocznym placu zabaw lub stąpaj jak wydra na ścieżce bosych stóp.

Liczne potomstwo zwierzęcych mieszkańców zoo jest gwarancją wielkiej radości i dodatkowej zabawy podczas wycieczki w zoo: młode kozy turyńskie oraz owce pomorskie kicają na terenie zagrody wiejskiej, a młoda wielbłądzica „Karuna” zachwyca gości odwiedzających wioskę tybetańską.

„Życzymy naszym milusińskim, aby ten dzień był dla nich niezapomnianym przeżyciem i zapraszamy wszystkie dzieci, te małe i te większe, na wspólne świętowanie Dnia Dziecka w Zoo Görlitz!” – wyjaśnia rzeczniczka zoo Katja Halla.

 

 

Foto: bliskie spotkania z wielbłądami, K. Janisz

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66

Share.

About Author