Brawo Victoria

0

Piekna słoneczna pogoda towarzyszyła piłkarzom Victorii Ruszów i Piasta Czerwona Woda ,którzy po raz kolejny rozgrywali w Ruszowie gminne derby. Spotkanie sędziowali Panowie : Arkadiusz Karaban jako główny a asystowali mu na liniach Czesław Rościszewski i Marian Socha.Drużyna gospodarzy wystąpiła w swoim optymalnym składzie. Cieszy powrót do drużyny Sławka Paszka , który po urazie ręki wraca szybko do zdrowia i jest podporą drużyny w obronie.Gole zdobywali : 25 min. 1:0 Krzysztof Maciuk z karnego, 40 min. na 2:0 po podaniu od Krzysztofa Bochenka strzela Marcin Łojko, 43 min. Sławomir Paszek z rzutu wolnego. Tak więc do przerwy wygrywaliśmy 3:0. Po przerwie w 48 min, ponownie gola zdobywa Marcin Łojko po pięknym podaniu od Jarka Babiarza-grającego trenera „Victorii”.W 70 minucie na boisko wbiega Paweł Bocheński, który trzy minuty później zdobywa swojego pierwszego gola w A klasie, a 5 dla gospodarzy. Jest 5:0 dla „Victorii” i tak zostaje do końca meczu.Brawa dla gospodarzy. W dalszej części kilka fotografii ze spotkania.

{phocagallery view=category|categoryid=82|limitstart=1|detail=5 |displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|imageshadow=shadow1}