Zapraszamy na koncert urodzinowy

0

24 kwietnia br. zapraszamy na koncert „okolicznościowy” pod hasłem „BURAQ PANX BIRTHDAY”. Jak sama nazwa wskazuje koncert organizowany jest z okazji …nastych 😉 urodzin jednego z członków

naszego Stowarzyszenia. Impreza jest otwarta dla wszystkich, każdy może uczestniczyć podczas koncertu, wykupując jedynie bilet w cenie tradycyjnej – 8 złoty. Tradycyjnie też startujemy o 20:00. Kto zagra?
Wpierw będą to dwie wrocławskie załogi. Pełno punkowe brzmienia dostarczą nam chłopaki z DEAD YUPPIES, którzy grali już u nas trzy lata temu, jeszcze nim wydali swój debiutancki album „Gdy świat to za mało”. Duże zamieszanie pod sceną spowoduje też crust punkowy kwartet SEJTAN, z urzekającym, damskim wokalem. Trzeba zaznaczyć, że w składzie grupy grywają chłopaki udzielający się w nieistniejących już projektach Audre i Poltergeist. Na samym końcu zaś będzie after party przygotowane przez dawno nie grających u nas, trójkę dubowych rzezimieszków z naszego miasteczka – BLIZNA TERROR SOUND SYSTEM.

 

 

 

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.