Gwiaździsty Rajd Prymaaprylisowy

0

Ogólnopolska Grupa Rajdowa „Stary Węgliniec, Koło rowerowe z Ruszowa, Koło rowerowe z Iłowej zapraszają wszystkich chętnych na wycieczkę rowerową.

Wycieczka odbędzie się w dniu 1 kwietnia br. (niedziela).

Start dla:

  • trasy nr 1 spod Domu Kultury w Starym Węglińcu o godz. 9,00.
  • trasy nr 2 spod Domu Kultury w Ruszowie o godz. 10,30
  • trasy nr 3 spod Urzędu Miejskiego w Iłowej o godz. 9.00                                  

Trasa nr 1 (37 km)

TRASA nr 1 rajd gwiazdzisty  Stary Węgliniec

Trasa płaska średnio trudna prowadzi głównie drogami leśnymi szutrowymi lub asfaltowymi. Rozpoczęcie przy DK w Starym Węglińcu następnie wyjazd ul Konopnicką, i lasem wzdłuż linii wysokiego napięcia do miejscowości Jagodzin, z tamta droga asfaltowa do Ruszowa do parku, następnie przejazd do Ruin Kościoła Poewangelickiego w Ruszowie (w trakcie modernizacji) gdzie możliwe będzie zwiedzanie kościoła, Następnie ulicami Ruszowa oraz duktem leśnym do ostoi leśnej „Bobry”, z stamtąd przez miejscowość Polana do Jagodzina, gdzie planowany jest piknik z ogniskiem, następnie powrót obok cmentarza w Jagodzinie do miejscowości Piaseczna i stamtąd duktami leśnymi do Starego Węglińca zakończenie trasy pod DK w Starym Węglińcu.

Trasa nr 2 (19,7 km)

TRASA nr 2 rajd gwiazdzisty Ruszow

Trasa płaska średnio trudna prowadzi głównie drogami leśnymi szutrowymi lub asfaltowymi. Rozpoczęcie przy DK w Ruszowie skąd przejazd do parku, następnie przejazd do Ruin Kościoła Poewangelickiego w Ruszowie (w trakcie modernizacji) gdzie możliwe będzie zwiedzanie kościoła, Następnie ulicami Ruszowa oraz duktem leśnym do ostoi leśnej „Bobry”, z stamtąd przez miejscowość Polana do Jagodzina, gdzie planowany jest piknik z ogniskiem, następnie powrót drogą asfaltowa do Ruszowa zakończenie trasy pod DK w Ruszowie.

Trasa nr 3  (46,6 km)

TRASA nr 3 rajd gwiazdzisty Ilowa

Trasa płaska średnio trudna prowadzi głównie drogami leśnymi szutrowymi lub asfaltowymi. Rozpoczęcie przy Urzędzie Miejskim w Iłowej skąd wyjazd ul. Żeromskiego w kierunku miejscowości Klików, droga szutrową dojeżdżamy do miejscowości Kościelna Wieś z stamtąd drogą asfaltowa do Ruszowa do parku, następnie przejazd do Ruin Kościoła Poewangelickiego w Ruszowie (w trakcie modernizacji) gdzie możliwe będzie zwiedzanie kościoła, Następnie ulicami Ruszowa oraz duktem leśnym do ostoi leśnej „Bobry”, z stamtąd przez miejscowość Polana do Jagodzina, gdzie planowany jest piknik z ogniskiem, następnie drogami głównie asfaltowymi powrót przez miejscowość Ruszów, Kościelna Wieś, Klików do Iłowej zakończenie trasy przy Urzędzie Miejskim w Iłowej.

Organizatorzy przewidują przejazd wspólny wszystkich tras od parku w Ruszowie przez Ruiny Kościoła Poewangelickiego w Ruszowie, Polanę do Jagodzina na Wspólny piknik Prymaaprylisowy całkiem możliwe atrakcje, oraz konkursy z nagrodami. Dla uczestników wycieczki przewidziano pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie zapraszam K. Polewski, J. Kuternozińska, E. Remiszewski. M Jakubowicz

Do pobrania i wydrukowania:

Regulamin, karta zgłoszeniowa i zgoda na uczestnictwo.

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.