Zostań strażakiem!

0

„My idziemy tam skąd inni uciekają” – zapraszamy do wstąpienia w szeregi strażaków –  ochotników. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie serdecznie zaprasza do wstąpienia w szeregi naszej jednostki kandydatów do służby pożarniczej ( panie również mile widziane ).  Gwarantujemy i zapewniamy cykl szkoleń oraz ćwiczeń które są niezbędne do udziału w działaniach ratowniczo–gaśniczych oraz miłą, koleżeńską atmosferę.

Nasza jednostka posiada bardzo nowoczesne wyposażenie , sprzęt jak również zaplecze socjalne oraz od wielu lat współpracuje ze strażakami z Czech i Niemiec .

Jeżeli masz ukończone 18 lat, dobry stan zdrowia i chcesz bezinteresownie służyć innym zgłoś się do nas. W najbliższych dniach rozpoczyna się specjalistyczne szkolenie dla kandydatów na strażaków – ochotników  w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.

Kontakt:
e-mail: osp-ruszow@o2.pl
tel. 607 509 602

Share.

About Author