Pomoc dla Strażaków – 1%

2

Zarząd i strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Węglińcu zwracają się do Państwa z prośbą o przekazanie na rzecz naszej jednostki 1% podatku. Jeśli nie mają Państwo do wyboru innych konkretnych organizacji bardzo prosimy o wsparcie. Zawsze ta pomoc zostaje w miejscu państwu znanym.

Nasza jednostka działa od 70 lat skutecznie chroniąc mieszkańców i ich mienie przed różnymi nieszczęściami. Przez wiele lat była zaniedbana i niedoinwestowana. W ostatnim czasie jednak ten trend się zmienił. Nasze szeregi zasila coraz więcej młodych, chętnych do działania osób. Bardzo często udzielamy się społecznie.

Cały czas się szkolimy i rozwijamy, jednak nasza baza sprzętowa pozostawia wiele do życzenia i nie idzie w parze z umiejętnościami jakie posiadają nasi ochotnicy. Niestety to właśnie sprzęt jest podstawą naszego funkcjonowania, oraz szybkiego i skutecznego reagowania.

Dla nas każda pomoc będzie naprawdę ważna i będziemy za nią bardzo wdzięczni.

Jeśli zdecydowaliby się państwo wesprzeć nas, a w ten sposób przyczynić się do znacznej poprawy bezpieczeństwa w naszej gminie i jej najbliższej okolicy poniżej znajdują się dane, które należy wpisać w deklaracji podatkowej PIT.

KRS 0000116212
Cel szczegółowy : OSP Stary Węgliniec ul.Główna 39A, 59-940 Węgliniec

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.