Zdrowo najedzeni

0

Uczniowie z klas 3a i 3b naszego gimnazjum walczą o nagrody dla szkoły, pomóżmy im oddajmy głos na ich film.

O konkursie Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni”

To filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. Biorąc udział w konkursie Ty i Twoja szkoła możecie wygrać fantastyczne nagrody, ufundowane przez firmę Tesco Polska! Konkurs Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni” to połączenie sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów.

Nagrodą w konkursie jest pracownia multimedialna z pełnym zestawem sprzętowym o wartości 16.000 oraz nagrody indywidualne: mini kamery HD, tablety oraz zapas wody na wf od partnera Tesco.

Jak głosować – w 3 prostych krokach:

1. Zarejestruj konto. Żeby głosować, trzeba mieć założone konto na stronie www.tescodlaszkol.pl i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany ‘nick’, czyli nazwę lub pseudonim, pod jakim będziecie widoczni na stronie. Kto ma mniej niż 18 lat, musi oczywiście potwierdzić, że ma zgodę rodziców! Po założeniu konta na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym – dopiero po jego kliknięciu można ustawić hasło do konta, pamiętając, żeby miało przynajmniej 8 znaków i zawierało co najmniej 1 cyfrę.

2. Zaloguj się. Jeśli macie już gotowe konto i hasło, zalogujcie się na stronie. W prawym górnym rogu strony znajdziecie link do swojego profilu, na którym wyświetlane będą filmy, jakie dodacie do ulubionych, żeby zawsze je móc łatwo znaleźć – głos na te filmiki będzie można oddawać każdego dnia w czasie trwania głosowania.

3. Oddaj głos. Przy każdym filmie w okresie głosowania, czyli od 19.11 do 17.12.2012r. znajdziecie przycisk „oddaj głos”. Żeby zagłosować, wystarczy być zalogowanym i go kliknąć. Nic prostszego! Jeśli zapomnicie się zalogować – komunikat ze strony Wam o tym przypomni.

Krótki link do filmu: www.tescodlaszkol.pl/v/?v=27071

Film naszych uczniów

Share.

About Author

Projektant graficzny, przedsiębiorca.