Dawid Szymczak – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 6

0

Okręg wyborczy nr 6 (Stary Węgliniec ulice: Głowackiego, Górnicza, Gajowa, Kossowskiej, Kręta, Łużycka, Piaseczna, Rzeczna, Stawowa, Wiejska; Zielonka)


Dawid Szymczak. 41lat, wykształcenie wyższe, ojciec trójki dzieci.
Od ponad 18lat Stary Węgliniec jest moim domem. Przez 15lat pracowałem jako nauczyciel w Węglinieckiej szkole . Od kilku lat jestem prywatnym przedsiębiorcą.
Do kandydowania na radnego Gminy i Miasta skłoniła mnie chęć współtworzenia gminy przyjaznej, bezpiecznej i uporządkowanej. Wierzę, że moje doświadczenie życiowe oraz zawodowe może pozytywnie wpłynąć na pracę w radzie, a co za tym idzie na poprawę jakości życia w naszej gminie. Jeśli doznam zaszczytu reprezentowania mieszkańców w Radzie Miejskiej uczynię co będzie w mej mocy, aby poprawić wszelkie aspekty życia naszej małej ojczyzny.
Do kandydowania zaprosił mnie Pan Mariusz Wieczorek. Przyjąłem jego propozycje z entuzjazmem ponieważ uważam Go za człowieka z pasją i doświadczeniem, i uważam, że z takimi osobami należy współpracować . Wierzę głęboko że wspólnie z komitetem wyborczym Mariusza Wieczorka możemy zrobić wiele dobrego dla naszej Gminy, realizując nasz program wyborczy.
Share.

About Author