Gabriela Kołodziej – kandydatka na radną. Okręg wyborczy nr 14

0

Okręg wyborczy nr 14 (Czerwona Woda ulice: Górna, Kościelnik, Leśna, Wesoła, Zgorzelecka, Kuźniczyska od nr 20, Lubańska do nr 6)

Szanowni Państwo, Przyjaciele!

Mam 53 lata, jestem mężatką i szczęśliwą mamą czworga dzieci, i babcią pięciorga wnucząt.
W Czerwonej Wodzie mieszkam od ponad 34 lat. Stąd pochodzi moja rodzina, tutaj żyję i wiem jakie bolączki towarzyszą nam mieszkańcom, w życiu codziennym naszej miejscowości. Mam takie same potrzeby jak Państwo, a przy tym determinację by skutecznie zwalczać wszelkie przeszkody w ich zaspokojeniu. Priorytetem jest opieka zdrowotna, musi być stale zapewniona, zwłaszcza ze względu na osoby starsze i dzieci. Mamy duży dom kultury, wymaga jednak mądrze zaplanowanych prac. Mimo, że jest obszerny, nie spełnia oczekiwań i jest mało praktyczny. Może wspólnie coś w nim zmienimy? Chcę Was reprezentować w Radzie Miejskiej Węglińca i brać czynny udział w postępie naszej gminy. Startując z listy KWW Mariusz Wieczorek, pragnę realizować założenia naszego, wspólnymi siłami opracowanego programu. Jest w nim wiele kosztownych inwestycji, które wykraczają poza możliwości gminy, ale z Kandydatem na Burmistrza jak Mariusz Wieczorek, możemy to zrobić! Jest osobą komunikatywną i otwartą dla ludzi, wnosząc swoje życiowe doświadczenie, ma mnóstwo pomysłów skąd pozyskać środki do realizacji założeń programowych, i merytoryczną wiedzę do oceny jakości wykonania działań.

Mam nadzieję, że osoby, które mnie znają wiedzą, że zawsze podam pomocną i życzliwą dłoń. Kiedy trzeba, to też odpowiednio zwrócę uwagę i nie będę milczała. Liczę na Was 21 października przy wyborczej urnie i Wy możecie liczyć na mnie, w każdej możliwej sprawie.

Share.

About Author