Łukasz Kocot – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 7

0
Okręg wyborczy nr 7 (Stary Węgliniec ulice: Cmentarna, Drzymały, Główna, Konopnickiej, Krótka, Leśna, Polna, Poprzeczna, Potrójna, Reja, Skargi, Skrajna, Słowackiego, Wolna, Zielona)
Nazywam się Łukasz Kocot, mam 35 lat i od urodzenia mieszkam w Starym Węglińcu. Szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów. Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą, a od 2017 roku jestem również pracownikiem ZUK w Węglińcu.
Poza pracą od 18 lat z wielką dumą jestem członkiem OSP Stary Węgliniec. Od 6 lat pełnię funkcję Prezesa naszej jednostki. Wcześniej jako naczelnik starałem się o środki i doprowadzenie do przebudowy naszej remizy. Udało się w 2008 roku W latach 2012-2016 byłem członkiem rady sołeckiej. Od zawsze jestem mocno zaangażowany w życie naszej społeczności, często mam okazję rozmawiać z ludźmi i znam wszelkie problemy, bolączki mieszkańców. Lubię pomagać jako strażak czy lokalny społecznik.
Gdy Pan Mariusz Wieczorek zaproponował mi start do Rady Miejskiej Węglińca, odpowiedziałem natychmiast twierdząco, bez zastanowienia. Dlaczego? Bo Pan Mariusz zna smak ciężkiej pracy, dodatkowo zna struktury samorządowe. Wyjątkowo rzadkie połączenie. Gdy będzie miał w rękach projekt budowlany, czy inwestycyjny, to nie będzie musiał udawać, że ma pojęcie o czym czyta. Takiego lidera nam trzeba.
Tworzymy drużynę – KWW Mariusz Wieczorek. Razem możemy coś zmienić!

 

Share.

About Author