Łukasz Pańków – kandydat na radnego. Okręg wyborczy nr 3

0

Okręg wyborczy nr 3 (Węgliniec ulice: Kochanowskiego (nr 1, 2, 4, 6, 6a, 8, 8a), Kolejowa (od nr 20), Sikorskiego (nr 2, od nr 3 do nr 22), Wojska Polskiego (do nr 8), Karola Wojtyły (od nr 22 do końca)

Maszynista Pojazdów Trakcyjnych
Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu
————————–————————–——————
Szanowni Państwo! Drodzy Wyborcy!
Mam 30 lat, żonę, syna i kolejne dziecko w drodze.
Ukończyłem studia inżynierskie o specjalności: Logistyka i technologia transportu.
Od 10 lat pracuję w Kolejach Dolnośląskich pełniąc funkcję maszynisty pojazdów trakcyjnych.
Od wielu lat jestem zaangażowany w społeczną działalność w Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglińcu, a od 2016 roku pełnię w niej rolę Prezesa Zarządu.

Każdego dnia dbam o Państwa bezpieczeństwo organizując pracę największej jednostki strażackiej w Gminie Węgliniec, a także regularnie organizuje spotkania, pokazy i szkolenia dla dzieci z węglinieckich szkół i przedszkoli.

Postanowiłem zostać Radnym Rady Miejskiej Węglińca, ponieważ nie chcę biernie przyglądać się zmianom zachodzącym w naszym mieście. Walczę o przywilej wpływu na podejmowane decyzje strategiczne dla rozwoju naszej gminy.

Chciałbym, aby Gmina Węgliniec stała się miejscem nowoczesnym, przyjaznym mieszkańcom, z którego możemy wszyscy być dumni.

Jestem osobą, która ma świeże spojrzenie na problemy naszej miejscowości, nie boję się wyzwań i ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców.

Mam bardzo silną motywację do pracy- są nią moje dzieci, dla których zrobię wszystko, aby Węgliniec był najlepszym miejscem do życia. Miejscem z porządnym przedszkolem, żłobkiem, ośrodkiem rehabilitacji, z nowoczesną szkołą i bazą sportowo-kulturalną.

Jeśli Państwo również dostrzegacie potrzebę zmian w naszym mieście, proszę o Wasz głos, a daję gwarancję, że będzie to pierwszy krok w kierunku zmian na lepsze. Moim kandydatem na burmistrza jest Mariusz Wieczorek. To właśnie z komitetu Pana Mariusza postanowiłem powalczyć o mandat radnego. Nie ma w tym żadnego przypadku. To właściwy kierunek pozytywnych zmian, człowiek jakiego Nam potrzeba! Otwarty, doświadczony i z pomysłami. Jestem pewny, że z takim liderem zobaczymy upragniony postęp. Drodzy Państwo, mamy szanse i nie możemy jej zmarnować!

Świeże spojrzenie w radzie- lepszy Węgliniec dla Mieszkańców!

Share.

About Author